top of page

Antik salon Mánes

Prodejní veletrh starožitností Antik salon Mánes opět ožívá ve výjimečném prostoru pražského Mánesu.

Antik salon Mánes přináší návštěvníkům bohatou nabídku exkluzivních starožitností jako jsou šperky, porcelán, keramika, sklo, mince, obrazy, historické zbraně, drobný nábytek a doplňky a další sběratelské artefakty.

 

Přehlídka exponátů bude skutečně široká a vystavovatelé představí to nejlepší a nejžádanější zboží.

Veletrh přichází s nabídkou, která osloví milovníky a sběratele starožitností, je inspirací pro drobný i luxusní dárek a v neposlední řadě příležitostí pro bezpečnou investici. Starožitnosti jsou skvělou a léty ověřenou finanční investicí, která nepodléhá výkyvům. Peníze do nich vložené se vrací dvojnásob, kdy po letech věrné služby je lze se ziskem prodat.

 

Velkorysé výstavní prostory nad Vltavou s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad a Národní divadlo jsou od svého vzniku jedním z nejvýznamnějších center kulturního a společenského života.

 

Funkcionalistická budova architekta Otakara Novotného z roku 1930, která byla zbudována pro Spolek výtvarných umělců Mánes, prošla v letech 2013 - 2014 rozsáhlou rekonstrukcí.

Program doplní mimo jiné bezplatné odborné poradenství, zajímavosti z oboru a v neposlední řadě možnost návštěvy kavárny, jejíž strop vyzdobil Emil Filla a kde se nachází legendární klavírní křídlo, na které v Mánesu ve 30. letech hrával slavný skladatel a člen Osvobozeného divadla Jaroslav Ježek.

 

“S velkou radostí vracíme populární veletrh starožitností do nádherně zrekonstruovaných prostor Mánesu, který od svého vzniku platí za nejprestižnější výstavní prostor u nás. Věřím, že se Antik salon Mánes setká se zájmem návštěvníků a stane se tradiční veletržní akcí.” dodává Ing. Jaroslav Jakubec, jednatel.

 

Generálním partnerem Antik salon Mánes je tradiční aukční dům Obrazy v aukci s.r.o.

Ova logo.jpg
bottom of page